*Slika je simbolična
Skladišče 7
703,82 EUR / kos
Za 4 gume 2.815,26 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8590341071910 |
| Znamka | Mitas |
| Model | AC85 |
| Širina | 380 mm |
| Višina | 85 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 30 col |
| Indeks nosilnosti | 135 |
| Indeks hitrosti | A8 |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 87 kg |
Priporočamo
Advance R30 135A8 SAMSON R1W 380/85 R30 135A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 464,59 EUR
Preveri zalogo
Firestone PERFORMER 85 380/85 R30 135D
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 757,62 EUR
Preveri zalogo
Kleber TRAKER 380/85 R30 135A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 782,92 EUR
Preveri zalogo
Michelin AGRIBIB 2 380/85 R30 140A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.119,20 EUR
Preveri zalogo

