Skladišče 7
121,53 EUR / kos
Za 4 gume 486,11 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2023
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9988563535951 |
| Znamka | Hankook |
| Model | W462 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.9 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 185/50 R16 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,50 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/50 R16 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,65 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/50 R16 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,27 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ 185/50 R16 81H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,68 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 185/50 R16 81H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,13 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 185/50 R16 81V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,61 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA PRIMUS 185/50 R16 81V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,08 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 185/50 R16 81V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,65 EUR
Preveri zalogo

