Skladišče 3
51,11 EUR / kos
Za 4 gume 204,42 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064132030 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A610 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 225/50 R16 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,11 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 225/50 R16 92W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,61 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 225/50 R16 92V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,19 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/50 R16 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,26 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/50 R16 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,46 EUR
Preveri zalogo
Sebring ROAD PERF. 225/50 R16 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,46 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ROAD PERFORMANCE 225/50 R16 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,51 EUR
Preveri zalogo
Kormoran SUMMER 3 225/50 R16 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,51 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA PRIMUS XL 225/50 R16 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,14 EUR
Preveri zalogo

