Skladišče 7
69,33 EUR / kos
Za 4 gume 277,32 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6938112628598 |
| Znamka | Trazano |
| Model | Z-401 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.51 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP AS NANO XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/55 R17 103W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,41 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,95 EUR
Preveri zalogo
Aplus A502 235/55 R17 103H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,69 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 4S 235/55 R17 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,86 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Aplus A702 XL 235/55 R17 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,37 EUR
Preveri zalogo

