Skladišče 3
172,29 EUR / kos
Za 4 gume 689,15 EUR
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
184,51 EUR / kos
Za 4 gume 738,03 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563479880 |
| Znamka | Hankook |
| Model | WI*CE3X W330A |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Hifly HT601 SUV XL 255/60 R17 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 80,42 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 255/60 R17 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,79 EUR
Preveri zalogo
Trazano SU318 255/60 R17 110V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,49 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX 4X4 HP 255/60 R17 106H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,01 EUR
Preveri zalogo
Michelin LATITUDE ALPIN LA2 255/60 R17 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/60 R17 106H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 91,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/60 R17 106H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,04 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS NANO 255/60 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 106,49 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 255/60 R17 110H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 106,63 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT SUV 255/60 R17 106V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,38 EUR
Preveri zalogo

