Skladišče 1
80,72 EUR / kos
Za 4 gume 322,88 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913104911 |
| Znamka | Hifly |
| Model | HT601 SUV XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Hifly HT601 SUV XL 255/60 R17 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 80,72 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 255/60 R17 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 81,96 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX 4X4 HP 255/60 R17 106H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,01 EUR
Preveri zalogo
Trazano SU318 255/60 R17 110V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,63 EUR
Preveri zalogo
Michelin LATITUDE ALPIN LA2 255/60 R17 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/60 R17 106H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 91,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/60 R17 106H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,04 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS NANO 255/60 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,98 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT SUV 255/60 R17 106V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 104,66 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 255/60 R17 110H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 106,63 EUR
Preveri zalogo

