Skladišče 1
123,04 EUR / kos
Za 4 gume 492,17 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8605068726675 |
| Znamka | Gripmax |
| Model | PRO WINTER XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 245/40 R20 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,95 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/40 R20 99Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,86 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/40 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 89,43 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/40 R20 99W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 106,38 EUR
Preveri zalogo
Fronway EURUS 08 245/40 R20 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,63 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 245/40 R20 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 107,58 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 245/40 R20 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 XL 245/40 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 121,02 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 245/40 R20 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 123,04 EUR
Preveri zalogo

