Skladišče 7
96,49 EUR / kos
Za 4 gume 385,95 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959956753345 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | GREEN-MAX ACRO |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Da |
| Teža | 11.92 kg |
Priporočamo
Starmaxx ICEGRIPPER W850 245/45 R18 100V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,52 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,96 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,16 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 245/45 R18 100W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,19 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 245/45 R18 100Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,73 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 245/45 R18 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,40 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/45 R18 100W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 70,03 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZOSPORT 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,37 EUR
Preveri zalogo

