Skladišče 1
64,62 EUR / kos
Za 4 gume 258,47 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8935368826073 |
| Znamka | Aplus |
| Model | AERIX RS01 XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Starmaxx ICEGRIPPER W850 245/45 R18 100V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Hifly WIN-TURI 212 XL 245/45 R18 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,13 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 245/45 R18 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,95 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,26 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,85 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/45 R18 100W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 63,02 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,59 EUR
Preveri zalogo
Aplus AERIX RS01 XL 245/45 R18 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,62 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 245/45 R18 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,97 EUR
Preveri zalogo

