Skladišče 4
99,19 EUR / kos
Za 4 gume 396,77 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563476803 |
| Znamka | Hankook |
| Model | DYNAP AT2 RF11 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Aplus A609 235/60 R16 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/60 R16 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,97 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 235/60 R16 100H
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,63 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,50 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,12 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 235/60 R16 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,59 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,45 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx INCURRO AS ST430 235/60 R16 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,28 EUR
Preveri zalogo

