Skladišče 7
70,77 EUR / kos
Za 4 gume 283,08 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5420068602131 |
| Znamka | Minerva |
| Model | S210 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 3 |
| Teža | 12.65 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 235/60 R16 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,86 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx INCURRO AS ST430 235/60 R16 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,41 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,03 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 235/60 R16 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,91 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,20 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 235/60 R16 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,75 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1000 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,72 EUR
Preveri zalogo

