CONTINENTAL ALLSEASONCONTACT 2 SEAL XL 235/45 R20 100T
Skladišče 1
262,29 EUR / kos
Za 4 gume 1.049,16 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
273,30 EUR / kos
Za 4 gume 1.093,22 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238399813 |
| Znamka | Continental |
| Model | ALLSEASONCONTACT 2 SEAL XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.07 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 82,55 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,20 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,11 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 116,04 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 116,70 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 140,58 EUR
Preveri zalogo
Falken E. ZIEX 235/45 R20 100H RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 161,65 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 235/45 R20 100Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 163,70 EUR
Preveri zalogo
Kumho WS71 XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 167,70 EUR
Preveri zalogo
Firestone ROADHAWK 2 235/45 R20 100Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 167,91 EUR
Preveri zalogo

