Skladišče 1
167,70 EUR / kos
Za 4 gume 670,80 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956665838 |
| Znamka | Kumho |
| Model | WS71 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Minerva F205 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,68 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,28 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 235/45 R20 100V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 82,35 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 82,55 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,20 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,05 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 127,17 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 129,05 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 143,50 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 158,60 EUR
Preveri zalogo

