Skladišče 7
397,05 EUR / kos
Za 4 gume 1.588,20 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9989227209488 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P ZERO |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 16.5 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 315/35 R20 110Y
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,79 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 315/35 R20 110W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,70 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 315/35 R20 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 104,36 EUR
Preveri zalogo
Aplus AERIX RS01 XL 315/35 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 104,55 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 315/35 R20 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 315/35 R20 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 117,82 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 315/35 R20 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 126,83 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER WINTER 315/35 R20 110V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 128,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER WINTER 315/35 R20 110V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 136,78 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 315/35 R20 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 138,90 EUR
Preveri zalogo

