*Slika je simbolična
Skladišče 7
93,70 EUR / kos
Za 4 gume 374,80 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6932094106303 |
| Znamka | Fronway |
| Model | FRONWING AS |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Ojačana | Da |
| Teža | 15.87 kg |
Priporočamo
Fronway FRONWING AS 315/35 R20 110W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,70 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 315/35 R20 110Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 97,22 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 315/35 R20 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 104,36 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 315/35 R20 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 315/35 R20 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 117,56 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 315/35 R20 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 126,83 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER WINTER 315/35 R20 110V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 128,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER WINTER 315/35 R20 110V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 136,78 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 315/35 R20 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 138,90 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 315/35 R20 110V
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 141,91 EUR
Preveri zalogo

