*Slika je simbolična
Skladišče 2
245,09 EUR / kos
Za 4 gume 980,36 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 0029142898320 |
| Znamka | Cooper |
| Model | EVOLUTION MTT OWL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 119 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 22.601 kg |
Priporočamo
Trazano SL366 245/70 R17 119Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,26 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 245/70 R17 119S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,29 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 245/70 R17 114T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 142,35 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 ALLSEASON SUV 245/70 R17 110T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 163,31 EUR
Preveri zalogo
Toyo OPEN COUNTRY A/T3 3PMSF 245/70 R17 110T
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 163,44 EUR
Preveri zalogo
Cooper DISCOVERER A/T3 SPORT 2 OWL 245/70 R17 110T
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 168,71 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone DUELER AT002 245/70 R17 114T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 197,95 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich TRAIL TERRAIN 245/70 R17 114T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 229,64 EUR
Preveri zalogo
Cooper EVOLUTION MTT 245/70 R17 119Q
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 245,09 EUR
Preveri zalogo

