*Slika je simbolična
Skladišče 7
125,74 EUR / kos
Za 4 gume 502,95 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322170188 |
| Znamka | Lassa |
| Model | COMPETUS HP 3 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 16.75 kg |
Priporočamo
Novex SUV HT XL 265/60 R18 114H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 86,65 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 265/60 R18 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,28 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 265/60 R18 110V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 105,25 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/60 R18 116V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,95 EUR
Preveri zalogo
Kumho HA32 ALL SEASON XL 265/60 R18 114V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 114,89 EUR
Preveri zalogo
Kumho AT52 3PMSF 265/60 R18 110T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 117,99 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKBLADE AT 2 265/60 R18 110T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 119,26 EUR
Preveri zalogo
Nexen RO-542 265/60 R18 110H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 123,00 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 3 265/60 R18 110V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 125,74 EUR
Preveri zalogo

