Skladišče 1
156,28 EUR / kos
Za 4 gume 625,12 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8859291438274 |
| Znamka | Gripmax |
| Model | SUREGRIP PRO SPORT XL |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 115 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 315/40 R21 115Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 110,42 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 315/40 R21 115Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 156,28 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 315/40 R21 115V
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 199,28 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 315/40 R21 115W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 231,14 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 315/40 R21 115Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 239,21 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 315/40 R21 115Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 254,48 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 315/40 R21 115Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 268,49 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 315/40 R21 115W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 279,38 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 315/40 R21 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 286,93 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 315/40 R21 115Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 287,94 EUR
Preveri zalogo

