Skladišče 7
82,40 EUR / kos
Za 4 gume 329,62 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4250427424408 |
| Znamka | Falken |
| Model | SINCERA SN110A |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 66 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 7.2 kg |
Priporočamo
Falken SINCERA SN110A 175/65 R17 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,40 EUR
Preveri zalogo
Semperit ALLSEASON-GRIP 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,61 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER ALL SEASON 175/65 R17 87H
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,50 EUR
Preveri zalogo
Dunlop ALL SEASON 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,18 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-GRIP 5 175/65 R17 87H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 104,51 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR-4S G2 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 107,88 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA AS 6 ENLITEN 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 110,91 EUR
Preveri zalogo
Continental ALLSEASONCONTACT 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 114,60 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 134,17 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP PERF 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 134,18 EUR
Preveri zalogo

