Skladišče 1
265,90 EUR / kos
Za 4 gume 1.063,59 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563410500 |
| Znamka | Hankook |
| Model | DH35 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 129 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Tovornjak |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Avantech APR1000 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 146,82 EUR
Preveri zalogo
Avantech DRR1000 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 146,82 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D21 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 153,21 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 153,21 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 173,64 EUR
Preveri zalogo
Petlas SZ300 (ST) 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 180,57 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GZ300 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 181,30 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 185,13 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx DZ300 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 191,51 EUR
Preveri zalogo
Sava ORJAK 4 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 240,03 EUR
Preveri zalogo

