Skladišče 7
154,48 EUR / kos
Za 4 gume 617,94 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8859305526041 |
| Znamka | Trazano |
| Model | NOVO TRANS S18 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 129 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 29.18 kg |
Priporočamo
Avantech DRR1000 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 146,82 EUR
Preveri zalogo
Avantech APR1000 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 148,10 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D21 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 154,48 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 154,48 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 174,91 EUR
Preveri zalogo
Petlas SZ300 (ST) 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 180,57 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GZ300 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 182,57 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 186,40 EUR
Preveri zalogo
Petlas RZ300 (DR) 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 189,24 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx DZ300 225/75 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 192,79 EUR
Preveri zalogo

