Skladišče 7
68,52 EUR / kos
Za 4 gume 274,06 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6939801710037 |
| Znamka | Comforser |
| Model | CF300 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Teža | 11.85 kg |
Priporočamo
Trazano H188 195/80 R14 106Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,30 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 195/80 R14 106Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,29 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 195/80 R14 106S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,52 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF300 195/80 R14 106Q
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 68,52 EUR
Preveri zalogo
Semperit VAN-LIFE 2 195/80 R14 106Q
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 87,11 EUR
Preveri zalogo
Kormoran CARGOSPEEDEVO 195/80 R14 106R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo
Falken LINAM VAN01 195/80 R14 106R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,81 EUR
Preveri zalogo
Hankook RA30 195/80 R14 106Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 113,36 EUR
Preveri zalogo

