Skladišče 3
77,94 EUR / kos
Za 4 gume 311,74 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064104617 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A502 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 15.1 kg |
Priporočamo
Pirelli SCORPION VERDE ALL SEASON 255/55 R19 111H RFT
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,37 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION VERDE 255/55 R19 111V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,37 EUR
Preveri zalogo
Aplus A502 255/55 R19 111H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,94 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 255/55 R19 111V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,38 EUR
Preveri zalogo
Continental CROSS CONTACT LX SPORT 255/55 R19 111W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,64 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/55 R19 111W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 92,85 EUR
Preveri zalogo
Strial STR 701 255/55 R19 111V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 92,98 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 255/55 R19 111W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,39 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone ALENZA 001 255/55 R19 111H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 255/55 R19 111H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 99,95 EUR
Preveri zalogo

