Skladišče 1
241,33 EUR / kos
Za 4 gume 965,32 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563634579 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K137A XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 255/60 R20 113V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 158,75 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION ZERO ALL SEASON 255/60 R20 113V RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 195,73 EUR
Preveri zalogo
Goodyear WRANGLER DURATRAC LR 255/60 R20 113Q RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 210,80 EUR
Preveri zalogo
Goodyear WRANGLER AT ADVENTURE 255/60 R20 113H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 212,91 EUR
Preveri zalogo
Hankook H750A 255/60 R20 113W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 214,87 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A XL 255/60 R20 113V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 241,33 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 255/60 R20 113V RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 254,64 EUR
Preveri zalogo
Michelin LATITUDE TOUR HP 255/60 R20 113V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 267,76 EUR
Preveri zalogo
Michelin PRIMACY ALL SEASON 255/60 R20 113Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 267,78 EUR
Preveri zalogo
Michelin PRIMACY ALL SEASON 255/60 R20 113V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 267,78 EUR
Preveri zalogo

