Skladišče 1
141,48 EUR / kos
Za 4 gume 565,91 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 2
142,74 EUR / kos
Za 4 gume 570,96 EUR
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
145,49 EUR / kos
Za 4 gume 581,96 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000564610 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | EFFICIENTGRIP PERFORMANCE |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 6.8 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 195/40 R17 81W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,20 EUR
Preveri zalogo
Falken ZIEX ZE310EC 195/40 R17 81W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,24 EUR
Preveri zalogo
Hankook K107 XL 195/40 R17 81W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 96,86 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN FLEVA V701 195/40 R17 81W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 112,96 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 195/40 R17 81V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 122,12 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFI. GRIP PERF FP XL 195/40 R17 81V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 141,48 EUR
Preveri zalogo

