Skladišče 1
44,41 EUR / kos
Za 4 gume 177,65 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913146874 |
| Znamka | Goldline |
| Model | GLP101 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 195/65 R15 91H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 40,02 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 195/65 R15 91H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 43,52 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 195/65 R15 91H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 43,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/65 R15 91H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,75 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLP101 195/65 R15 91H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,41 EUR
Preveri zalogo

