Skladišče 1
65,79 EUR / kos
Za 4 gume 263,16 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6921109077707 |
| Znamka | Goldline |
| Model | GL 4SEASON+ XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Goldline GL 4SEASON+ XL 225/60 R18 104V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,79 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 225/60 R18 100V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,44 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/60 R18 104V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,73 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 225/60 R18 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,46 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 225/60 R18 104T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,06 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SUV 225/60 R18 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,23 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/60 R18 104V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,77 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 225/60 R18 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,01 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS 225/60 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,86 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 225/60 R18 104V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,45 EUR
Preveri zalogo

