Skladišče 3
57,67 EUR / kos
Za 4 gume 230,67 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622186196 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N'BLUE 4SEASON |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 7.2 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,89 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,33 EUR
Preveri zalogo
Nexen N'BLUE 4SEASON 195/60 R14 86T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,67 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 195/60 R14 86H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,49 EUR
Preveri zalogo
Uniroyal RAINEXPERT 195/60 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,98 EUR
Preveri zalogo
Michelin MXV3A 195/60 R14 89V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 173,55 EUR
Preveri zalogo

