Skladišče 1
151,66 EUR / kos
Za 4 gume 606,66 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
143,11 EUR / kos
Za 4 gume 572,42 EUR
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
152,09 EUR / kos
Za 4 gume 608,34 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700646313 |
| Znamka | Kleber |
| Model | TRANSPRO 2 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 12 kg |
Priporočamo
Lassa COMPETUS WINTER 2 225/55 R17 97V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/55 R17 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,08 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/55 R17 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,08 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZOSPORT 225/55 R17 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,49 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 225/55 R17 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,28 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 225/55 R17 101W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,46 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 225/55 R17 101V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 61,39 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 225/55 R17 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/55 R17 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,75 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/55 R17 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,81 EUR
Preveri zalogo

