Skladišče 1
61,68 EUR / kos
Za 4 gume 246,71 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913147116 |
| Znamka | Goldline |
| Model | iGL910 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Lassa COMPETUS WINTER 2 225/55 R17 97V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Aplus A702 XL 225/55 R17 101V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 56,27 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/55 R17 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,08 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 225/55 R17 101W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,79 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 225/55 R17 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,28 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZOSPORT 225/55 R17 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,39 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 225/55 R17 101V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 61,39 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 225/55 R17 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/55 R17 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,75 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/55 R17 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,09 EUR
Preveri zalogo

