Skladišče 7
28,79 EUR / kos
Za 4 gume 115,17 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2017
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999622411106 |
| Znamka | Nexen |
| Model | NFERA SU1 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 12.27 kg |
Priporočamo
Nexen NFERA SU1 265/40 R18 101Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 28,79 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 265/40 R18 101Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO ASIM 265/40 R18 97Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 265/40 R18 101Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 121,64 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone RE050A 265/40 R18 101Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 138,90 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 265/40 R18 101Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 161,67 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 265/40 R18 101Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 165,95 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 265/40 R18 101Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 174,17 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SUPER SPORT 265/40 R18 101Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 195,54 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT EVO 265/40 R18 101(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 203,59 EUR
Preveri zalogo

