Skladišče 7
123,44 EUR / kos
Za 4 gume 493,74 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2023
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998814999445 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | BLUEARTH-VAN RY55 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 14.29 kg |
Priporočamo
Aplus A867 205/75 R16 110R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus A869 205/75 R16 110R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,94 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 205/75 R16 113R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,64 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 205/75 R16 113R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,10 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 205/75 R16 113R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,10 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 205/75 R16 110T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,35 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 205/75 R16 110R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 205/75 R16 110T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,95 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 205/75 R16 110R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,09 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 205/75 R16 113R
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,73 EUR
Preveri zalogo

