Skladišče 1
74,10 EUR / kos
Za 4 gume 296,39 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8935355571917 |
| Znamka | Hifly |
| Model | ALL-TRANSIT |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A867 205/75 R16 110R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus A869 205/75 R16 110R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,38 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON LT+ 205/75 R16 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,80 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 205/75 R16 110R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,67 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 205/75 R16 113R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,50 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 205/75 R16 113R
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 73,21 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 205/75 R16 113R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,10 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 205/75 R16 113R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,10 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 205/75 R16 110T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,35 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 205/75 R16 110T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,95 EUR
Preveri zalogo

