Skladišče 7
300,03 EUR / kos
Za 4 gume 1.200,13 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8859305585772 |
| Znamka | Trazano |
| Model | NOVO METRO G51 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 152 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 57.2 kg |
Priporočamo
Avantech STR1000 275/70 R22.5 150M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 242,58 EUR
Preveri zalogo
Avantech APC1000 275/70 R22.5 152J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 248,96 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS S14 275/70 R22.5 148M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 255,35 EUR
Preveri zalogo
Diamondback TRD06 275/70 R22.5 148L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 293,65 EUR
Preveri zalogo
Petlas RU500 3PMSF (CI) 275/70 R22.5 150J
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 299,13 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO METRO G51 275/70 R22.5 152J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 300,03 EUR
Preveri zalogo
Ling Long F820 275/70 R22.5 150M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 300,03 EUR
Preveri zalogo
Petlas RUW550 3PMSF 275/70 R22.5 150J
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 303,40 EUR
Preveri zalogo
Ling Long LAU609 275/70 R22.5 148J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 315,35 EUR
Preveri zalogo
Petlas SUW550 (CI) 275/70 R22.5 150J
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 317,85 EUR
Preveri zalogo

