Skladišče 1
173,27 EUR / kos
Za 4 gume 693,08 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
170,75 EUR / kos
Za 4 gume 682,98 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
163,83 EUR / kos
Za 4 gume 655,31 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622223488 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N FERA SPORT XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 15.03 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/40 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,79 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/40 R21 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 104,38 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/40 R21 107Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,58 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 275/40 R21 107V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 154,33 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/40 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 163,83 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 275/40 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 171,53 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/40 R21 107W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 176,23 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 275/40 R21 107Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 194,32 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/40 R21 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 211,43 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 275/40 R21 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 220,99 EUR
Preveri zalogo

