Skladišče 1
274,50 EUR / kos
Za 4 gume 1.097,99 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
301,03 EUR / kos
Za 4 gume 1.204,11 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227281439 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | SCORPION ZERO A MO1 XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/45 R21 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 148,77 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 285/45 R21 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 211,99 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 285/45 R21 113Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 222,61 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 285/45 R21 113W RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 223,83 EUR
Preveri zalogo
Falken EUROALL SEASON AS220PRO 285/45 R21 113W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 231,41 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 285/45 R21 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 237,36 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 SUV 285/45 R21 113V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 255,04 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 285/45 R21 113Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 267,92 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION ZERO ASIM. 285/45 R21 113W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 274,50 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A AO XL 285/45 R21 113Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 283,55 EUR
Preveri zalogo

