Skladišče 7
71,57 EUR / kos
Za 4 gume 286,28 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999956722693 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | GREEN-MAX 4X4 HP |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 15.88 kg |
Priporočamo
Starmaxx INCURRO W870 275/45 R20 110V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,39 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX 4X4 HP 275/45 R20 110V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,57 EUR
Preveri zalogo
Aplus A502 275/45 R20 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 82,08 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 275/45 R20 110V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 275/45 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 94,10 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/45 R20 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,54 EUR
Preveri zalogo
Petlas PT431 SUV XL 275/45 R20 110W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 99,71 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 275/45 R20 110W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 101,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 275/45 R20 110W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,43 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone WEATHER CONTROL A005 EVO 275/45 R20 110W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo

