Skladišče 2
416,34 EUR / kos
Za 4 gume 1.665,36 EUR
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526448705 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP AS XL 315/30 R22 107W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 190,68 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 200,80 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 246,31 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 252,96 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 266,79 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 269,70 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 289,82 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 SUV 315/30 R22 107(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 290,29 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 349,00 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 367,26 EUR
Preveri zalogo

