*Slika je simbolična
| EAN | 4038526472250 |
| Znamka | Cooper |
| Model | DISCOVERER AT3 SPORT 2 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 12.694 kg |
Priporočamo
Minerva TRANSPORTER 2 195/80 R15 106S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 65,90 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU810 195/80 R15 106S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,60 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER ATX 195/80 R15 106R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,95 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 195/80 R15 96T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,88 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL XL 195/80 R15 100T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 86,44 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 195/80 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 89,91 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 195/80 R15 100T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 RBL 195/80 R15 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,02 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF10 195/80 R15 96T RFP
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 101,30 EUR
Preveri zalogo

