Skladišče 7
89,91 EUR / kos
Za 4 gume 359,63 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4250427435671 |
| Znamka | Falken |
| Model | WILDPEAK AT3WA |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 11.2 kg |
Priporočamo
Minerva TRANSPORTER 2 195/80 R15 106S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 59,31 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU810 195/80 R15 106S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,60 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER ATX 195/80 R15 106R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,30 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 195/80 R15 96T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,12 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL XL 195/80 R15 100T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,20 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 195/80 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 89,91 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 195/80 R15 100T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,23 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF10 195/80 R15 96T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,55 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 RBL 195/80 R15 96H
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 101,02 EUR
Preveri zalogo

