BRIDGESTONE S001 225/35 R19 88Y RFT RFP
Skladišče 7
203,42 EUR / kos
Za 4 gume 813,68 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9986340811019 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | S001 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Da |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 225/35 R19 88W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,34 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,58 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/35 R19 88Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,74 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,58 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/35 R19 88W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,74 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 225/35 R19 88W
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,68 EUR
Preveri zalogo
Petlas VELOX SPORT PT741 XL 225/35 R19 88W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 92,92 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 225/35 R19 88V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 94,52 EUR
Preveri zalogo

