Skladišče 7
69,83 EUR / kos
Za 4 gume 279,31 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959956759859 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | SPORT MASTER |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.37 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 225/35 R19 88W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,82 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,40 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/35 R19 88Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,69 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/35 R19 88Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,83 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,55 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 225/35 R19 88V
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,59 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,33 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-LIFE 3 225/35 R19 88Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 103,98 EUR
Preveri zalogo

