Skladišče 7
65,52 EUR / kos
Za 4 gume 262,07 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959956747061 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | G-M VAN 4S |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 11.7 kg |
Priporočamo
Comforser CF350 185/75 R16 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,64 EUR
Preveri zalogo
Aplus A869 185/75 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,56 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 185/75 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 185/75 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,36 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLV1 185/75 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 185/75 R16 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,99 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 185/75 R16 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 185/75 R16 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,99 EUR
Preveri zalogo

