Skladišče 7
109,15 EUR / kos
Za 4 gume 436,61 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9990830027754 |
| Znamka | Starmaxx |
| Model | ULTRASPORT ST760 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11.82 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/30 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,66 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 275/30 R19 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/30 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 93,22 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 275/30 R19 96W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 109,15 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/30 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 140,90 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 275/30 R19 96(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 186,39 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 275/30 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 186,63 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 275/30 R19 96(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 193,40 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT XL 275/30 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 196,90 EUR
Preveri zalogo

