Skladišče 1
173,34 EUR / kos
Za 4 gume 693,36 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6972435768289 |
| Znamka | Gripmax |
| Model | SUREGRIP AS XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/35 R22 102Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 98,05 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 265/35 R22 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 98,63 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/35 R22 102Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 136,78 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 265/35 R22 102W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 173,34 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/35 R22 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 184,83 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK510SUV 265/35 R22 102Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 212,44 EUR
Preveri zalogo
Cooper ZEON CROSS RANGE 265/35 R22 102H
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 231,07 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 265/35 R22 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 247,11 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 265/35 R22 102Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 252,03 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT EV V108 265/35 R22 102Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 259,47 EUR
Preveri zalogo

