Skladišče 1
72,41 EUR / kos
Za 4 gume 289,65 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784343372 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | ME3 XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Strial STR HIGH PERFORMANCE 205/65 R15 94H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 45,79 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,66 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,10 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 205/65 R15 94H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,46 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/65 R15 94V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,91 EUR
Preveri zalogo

