Skladišče 1
51,68 EUR / kos
Za 4 gume 206,73 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
48,66 EUR / kos
Za 4 gume 194,63 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064124264 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A609 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,20 EUR
Preveri zalogo
Strial STR HIGH PERFORMANCE 205/65 R15 94H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 47,51 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,09 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,38 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 205/65 R15 94H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,46 EUR
Preveri zalogo

