Skladišče 7
65,30 EUR / kos
Za 4 gume 261,21 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9990068602988 |
| Znamka | Minerva |
| Model | S210 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 3 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.69 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 235/40 R18 95Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,44 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/40 R18 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,55 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 235/40 R18 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,21 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/40 R18 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,24 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 235/40 R18 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,72 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/40 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,21 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 228 XL 235/40 R18 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,61 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 235/40 R18 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,61 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 235/40 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,49 EUR
Preveri zalogo

