Skladišče 7
29,01 EUR / kos
Za 4 gume 116,03 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959585831520 |
| Znamka | Maxtrek |
| Model | INGENS A1 |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 77 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 5.69 kg |
Priporočamo
Maxtrek INGENS A1 155/70 R14 77T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 29,01 EUR
Preveri zalogo
Hankook K435 155/70 R14 77T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,52 EUR
Preveri zalogo
Continental ULTRACONTACT 155/70 R14 77T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 83,45 EUR
Preveri zalogo
Continental ULTRACONTACT 155/70 R14 77T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,35 EUR
Preveri zalogo

