Skladišče 1
142,12 EUR / kos
Za 4 gume 568,50 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
141,00 EUR / kos
Za 4 gume 564,01 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4024068003212 |
| Znamka | Uniroyal |
| Model | RAINSPORT 5 FR XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano SA37 225/35 R18 87Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,48 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS-01 XL 225/35 R18 87Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 94,38 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 225/35 R18 87V
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,35 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 225/35 R18 87Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,30 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S001 225/35 R18 87Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 115,92 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 225/35 R18 87Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 117,15 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 225/35 R18 87Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 123,42 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V701 225/35 R18 87W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 129,99 EUR
Preveri zalogo

